Pracodawca / Samozatrudniony
Pracodawca / Samozatrudniony

Notyfikacja online

Obowiązek dokonania notyfikacji dotyczy zagranicznych pracodawców delegujących pracowników lub wykonujących zlecenie w Holandii oraz osób samozatrudnionych pracujących w warunkach delegowania, gdy pochodzą z krajów należących do UE, EOG lub Szwajcarii. Muszą oni podać informację w holenderskim internetowym portalu notyfikacyjnym o rodzaju wykonywanej pracy, o okresie jej wykonywania i o ewentualnym udziale innych pracowników. Należy również zgłosić przybycie wszystkich delegowanych pracowników.

Przejdź do dedykowanego portalu notyfikacji online

Sprawdź, jak dokonać notyfikacji online

Dokumenty

Instrukcja obsługi do notyfikacji online

Więcej informacji

Więcej informacji dla zagranicznych pracodawców oraz osób samozatrudnionych można znaleźć tutaj.

Pomoc

Jeśli masz pytania dotyczące obowiązku notyfikacji lub ustawy WagwEU, sprawdź najpierw najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie możesz znaleźć wśród nich odpowiedzi, przejdź na stronę Government.nl. Możesz również skontaktować się z Działem Informacji Publicznej za pośrednictwem witryny Government.nl.

W przypadku pytań dotyczących portalu notyfikacyjnego lub problemów technicznych, prosimy o kontakt z Biurem Pomocy Technicznej. Dane kontaktowe Biura Pomocy Technicznej są dostępne w zakładce internetowy portal notyfikacyjny.